Hi guys, my problem is in the picture below. Select Save Game Editors section forzaprofil open and when I'm having this problem. I run the program once before. Money, traffic, vehicles and assets have unicorns vehicles. Save and then went out. When I try to open the game save file is damaged FS3 menu stating that went just wide. I want to open the file again, I get the following error. I think the money is greater than 999,999,999 wrote. Is a helpful, can you help me? I share below my save file. Can you repair the file for me? And either correct the following error Is there a way? I sorry for my bad english.

If my save file is no longer available 100% complete save any file I can run my own game?

TR: Selam çocuklar, benim sorunum aşağıdaki resimdeki dir. ForzaProfile açıp Game Save Editors bölümünü seçtiğim zaman bu sorunla karşılaşıyorum. Daha önce programı bir kez çalıştırdım. Para, trafik vehicles ve unicorns vehicles aktif ettim. Daha sonra kaydetip çıktım. Oyunu açmaya çalıştığımda save dosyasının hasar gördüğünü söylerek FS3 menüsüne atıyordu. Dosyayı tekrar açmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Sanırım parayı 999.999.999'dan büyük yazdım. Bir yardımsever bana yardım edebilir mi? Save dosyamı aşağıda paylaşıyorum. Benim için dosyayı onarabilir misiniz? Ve ya aşağıdaki hatayı gidermenin bir yolu var mı? Kötü ingilizcem için özür dilerim.

Eğer benim save dosyam artık kullanılamaz ise herhangi bir %100 tamamlanmış save dosyasını kendi oyunumda çalıştırabilir miyim?


Error:
Attachment 15447

My ForzaProfile:

https://www.mediafire.com/?e6n36h8o5fdjlag